BP0CA0770A700
DigiKeys varenummer
BP0CA0770A700-ND
Producenter
Producentens varenummer
BP0CA0770A700
Beskrivelse
RF FILTER BANDPASS 770MHZ 23ULGA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
770MHz Frekvens Båndpas RF-filtre (radiofrekvens) 350MHz båndbredde 1,28dB 23-ULGA
Kategori
Filtertype
Båndpas
Producenter
KYOCERA AVX
Indsættelsestab
1,28dB
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Bakke
Pakke/hus
23-ULGA
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,340" L x 0,156" B (8,64mm x 3,98mm)
Frekvens
770MHz
Højde (maks.)
0,022" (0,56mm)
Båndbredde
350MHz