AU065C105KA72A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 99.746
Datablad
1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AU065C105KA72A
DigiKeys varenummer
AU065C105KA72A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AU065C105KA72A
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
AU065C105KA72A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,070" (1,78mm)