AU035C104JA72A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 721.675
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 33.721
Datablad
KEMET
Samsung Electro-Mechanics
0.1 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AU035C104JA72A
DigiKeys varenummer
AU035C104JA72A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AU035C104JA72A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AU035C104JA72A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Guld flash-terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)