AU035A0R5CA72A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 11.979
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Direkte
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
KEMET
0.5 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AU035A0R5CA72A
DigiKeys varenummer
AU035A0R5CA72A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AU035A0R5CA72A
Beskrivelse
CAP CER 0.5PF 50V NP0 0603
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AU035A0R5CA72A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±0,25pF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)