AU025A151JA72A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 16.954
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
YAGEO
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
TDK
Samsung Electro-Mechanics
150 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AU025A151JA72A
DigiKeys varenummer
478-AU025A151JA72ATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AU025A151JA72A
Beskrivelse
LD SERIES
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,56mm)