AR215A222J4R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Murata Electronics
På lager: 984
Datablad
Direkte
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Opgradering
Similar
På lager: 467
Similar
2200 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AR215A222J4R
DigiKeys varenummer
478-5111-ND
Producenter
Producentens varenummer
AR215A222J4R
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 50V NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AR215A222J4R Modeller
Kategori
Klassificeringer
AEC-Q200
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere - bøjet
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C