9000352F0-AE20L0100
DigiKeys varenummer
478-9000352F0-AE20L0100-ND
Producenter
Producentens varenummer
9000352F0-AE20L0100
Beskrivelse
WI-FI 6E/BLUETOOTH FPC ANTENNA F
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz WLAN, Zigbee™ Fladt patch RF-antenner 2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,925GHz – 7,125GHz 3,2dBi, 3dBi, 2,6dBi MHF3, W,FL Selvklæbende
Kategori
Antal bånd
3
Producenter
KYOCERA AVX
VSWR
3
Emballage
Pose
Gain
3,2dBi, 3dBi, 2,6dBi
Varestatus
Aktiv
Effekt - Maks.
2 W
RF-familie/standard
802.15.4, Bluetooth, wi-fi
Funktioner
Kabel - 100mm
Frekvensgruppe
Bredbånd
Terminering
MHF3, W,FL
Frekvens (center/bånd)
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvensområde
2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,925GHz – 7,125GHz
Højde (maks.)
0,063" (1,60mm)