800B3R0BT500XT1K
DigiKeys varenummer
1284-800B3R0BT500XT1KTR-ND - Tape & Reel (TR)
1284-800B3R0BT500XT1KCT-ND - Afskåret tape (CT)
1284-800B3R0BT500XT1KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
800B3R0BT500XT1K
Beskrivelse
CAP CER 3PF 500V C0G/NP0 1111
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 pF ±0,1pF 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1111 (2828 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
800B3R0BT500XT1K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
High Q, Lavt tab, Ultralav ESR
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1111 (2828 metrisk)
Tolerance
±0,1pF
Størrelse/dimension
0,110" L x 0,110" B (2,79mm x 2,79mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,070" (1,78mm)