700A221JW150XT1K | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 700A221JW150XT1K |
Beskrivelse | CAP CER 220PF 150V C0G/NP0 0505 |
Producentens standard leveringstid | 24 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 220 pF ±5% 150V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0505 (1313 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 700A221JW150XT1K Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,055" L x 0,055" B (1,40mm x 1,40mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,057" (1,45mm) |