700A102JW50XT1K
DigiKeys varenummer
1284-700A102JW50XT1KTR-ND - Tape & Reel (TR)
1284-700A102JW50XT1KCT-ND - Afskåret tape (CT)
1284-700A102JW50XT1KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
700A102JW50XT1K
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0505
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0505 (1313 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
700A102JW50XT1K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0505 (1313 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,055" L x 0,055" B (1,40mm x 1,40mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)