600S680FW250XT4K
DigiKeys varenummer
478-600S680FW250XT4KTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-600S680FW250XT4KCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-600S680FW250XT4KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
600S680FW250XT4K
Beskrivelse
CAP CER 68PF 250V NP0 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
600S680FW250XT4K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
High Q, Lavt tab, Ultralav ESR
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,89mm)