600S300JT250XT
DigiKeys varenummer
478-600S300JT250XTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
600S300JT250XT
Beskrivelse
CAP CER 30PF 250V NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
30 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,89mm)