2225HC153KAT1A
DigiKeys varenummer
478-5921-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-5921-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-5921-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
2225HC153KAT1A
Beskrivelse
CAP CER 0.015UF 3KV X7R 2225
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.015 µF ±10% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
2225HC153KAT1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2225 (5763 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,225" L x 0,250" B (5,72mm x 6,35mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,100" (2,54mm)