2220AC104KAT1A er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 9.795
Datablad
Direkte
Murata Electronics
På lager: 8.545
Datablad
0.1 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)