22205C106K4Z2A
DigiKeys varenummer
478-KAF55CR71H106KVTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAF55CR71H106KVCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KAF55CR71H106KVDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
22205C106K4Z2A
Beskrivelse
CAP CER 10UF 50V X7R 2220
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
22205C106K4Z2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,79mm)