22201C475KAT2A
DigiKeys varenummer
478-22201C475KAT2ATR-ND - Tape & Reel (TR)
478-22201C475KAT2ACT-ND - Afskåret tape (CT)
478-22201C475KAT2ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
22201C475KAT2A
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
22201C475KAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)