1825WA561KAT1A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Similar
KEMET
560 pF ±10% 2500V (2,5kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1825 (4564 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1825WA561KAT1A
DigiKeys varenummer
1825WA561KAT1A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1825WA561KAT1A
Beskrivelse
CAP CER 560PF 2.5KV C0G/NP0 1825
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1825WA561KAT1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1825 (4564 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)