1825AC104KAT1A er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 216
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 140
Datablad
0.1 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 1825 (4564 metrisk)