1812AA330JAT1A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 980
Datablad
33 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Ceramic 1812
1812AA330JAT1A
DigiKeys varenummer
1812AA330JAT1A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812AA330JAT1A
Beskrivelse
CAP CER 33PF 1KV NP0 1812
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812AA330JAT1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,126" B (4,60mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)