1812AA101JAT1A
DigiKeys varenummer
478-4727-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-4727-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-4727-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1812AA101JAT1A
Beskrivelse
CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1812
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1812AA101JAT1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,126" B (4,60mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)