18127C333KAT1A
DigiKeys varenummer
478-18127C333KAT1ATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
18127C333KAT1A
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 500V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,090" (2,29mm)