18127A102JAT3A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
1000 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
18127A102JAT3A
DigiKeys varenummer
478-18127A102JAT3ATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
18127A102JAT3A
Beskrivelse
CAP CER 4700000PF 50V 1812
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,050" (1,27mm)