18125C334KAZ2A
DigiKeys varenummer
478-KGF43GR71H334KVTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGF43GR71H334KVCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGF43GR71H334KVDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
18125C334KAZ2A
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 50V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,050" (1,27mm)