18125C334KAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGM43AR71H334KVTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM43AR71H334KVCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM43AR71H334KVDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
18125C334KAT2A
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 50V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
18125C334KAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)