18125C104JAT2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KEMET
På lager: 923
KEMET
På lager: 88
På lager: 627
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.1 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Ceramic 1812
18125C104JAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGM43AR71H104JVTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
18125C104JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)