18125A223GAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGM43BCG1H223GVTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM43BCG1H223GVCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM43BCG1H223GVDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
18125A223GAT2A
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 1812
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
18125A223GAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)