18125A104JAT2A er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
På lager: 245
Datablad
0.1 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)