1808HC102KAT4A
DigiKeys varenummer
478-KGM42CR73U102KKTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM42CR73U102KKCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM42CR73U102KKDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1808HC102KAT4A
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±10% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1808 (4520 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,079" B (4,60mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,21mm)