1210ZG106ZAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGM32KV51A106ZUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM32KV51A106ZUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM32KV51A106ZUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1210ZG106ZAT2A
Beskrivelse
CAP CER 10UF 10V Y5V 1210
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF -20%, +80% 10V Keramiske kondensatorer Y5V (F) 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1210ZG106ZAT2A Modeller
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
-20%, +80%
Tykkelse (maks.)
0,090" (2,29mm)