1210SC562KAZ1A
DigiKeys varenummer
478-5961-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-5961-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-5961-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1210SC562KAZ1A
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5600 pF ±10% 1500V (1,5kV) Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1210SC562KAZ1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering, Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)