1210CC473KAT1A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 544
Datablad
0.047 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210CC473KAT1A
DigiKeys varenummer
1210CC473KAT1A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210CC473KAT1A
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
1210CC473KAT1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)