1210CA102JAT1A
DigiKeys varenummer
478-1210CA102JAT1ATR-ND - Tape & Reel (TR)
478-1210CA102JAT1ACT-ND - Afskåret tape (CT)
478-1210CA102JAT1ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1210CA102JAT1A
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1210CA102JAT1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)