12107C333KAT1A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.033 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
12107C333KAT1A
DigiKeys varenummer
12107C333KAT1A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
12107C333KAT1A
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 500V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
12107C333KAT1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,070" (1,78mm)