12107C103KAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGM32ER72H103KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM32ER72H103KUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM32ER72H103KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
12107C103KAT2A
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 500V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
12107C103KAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)