12106Z226KAT2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 47.428
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 64.013
Datablad
TDK
TDK
22 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X7S 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
12106Z226KAT2A
DigiKeys varenummer
12106Z226KAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
12106Z226KAT2A
Beskrivelse
CAP CER 22UF 6.3V X7S 1210
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
12106Z226KAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,79mm)