12106D476ZAT2A
DigiKeys varenummer
12106D476ZAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
12106D476ZAT2A
Beskrivelse
CAP CER 47UF 6.3V X5R 1210
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF -20%, +80% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
12106D476ZAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
-20%, +80%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,79mm)