12105C274JAT2A
DigiKeys varenummer
478-12105C274JAT2ATR-ND - Tape & Reel (TR)
478-12105C274JAT2ACT-ND - Afskåret tape (CT)
478-12105C274JAT2ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
12105C274JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 0.27UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.27 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
12105C274JAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)