12101C563KAT2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 89
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
KEMET
Knowles Syfer
0.056 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
12101C563KAT2A
DigiKeys varenummer
12101C563KAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
12101C563KAT2A
Beskrivelse
CAP CER 0.056UF 100V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)