12101C394KAR1-EM
DigiKeys varenummer
478-12101C394KAR1-EMTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-12101C394KAR1-EMCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-12101C394KAR1-EMDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
12101C394KAR1-EM
Beskrivelse
CAP CER 0.39UF 100V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
38 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.39 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)