12101C225KAZ2A
DigiKeys varenummer
478-KGF32LR72A225KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGF32LR72A225KUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGF32LR72A225KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
12101C225KAZ2A
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,79mm)