1206AC222KAZ1A
DigiKeys varenummer
478-4658-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-4658-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-4658-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1206AC222KAZ1A
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 1KV X7R 1206
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1206AC222KAZ1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering, Højspænding
Digi-Reel®
Applikationer
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)