12067C121KAT2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 3.956
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
Direkte
Knowles Syfer
Knowles Syfer
120 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
12067C121KAT2A
DigiKeys varenummer
12067C121KAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
12067C121KAT2A
Beskrivelse
CAP CER 120PF 500V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
12067C121KAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,040" (1,02mm)