12067A221JAT1A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Billede for 12067A221JAT1A er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
12067A221JAT1A
DigiKeys varenummer
478-12067A221JAT1ATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
12067A221JAT1A
Beskrivelse
CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,050" (1,27mm)