12067A200GAT2A
DigiKeys varenummer
12067A200GAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
12067A200GAT2A
Beskrivelse
CAP CER 20PF 500V NP0 1206
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 pF ±2% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
12067A200GAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)