12067A101JAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGM31BCG2H101JTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM31BCG2H101JTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM31BCG2H101JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
12067A101JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
12067A101JAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)