12065C333KAZ2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
KEMET
Similar
Vishay Vitramon
0.033 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
12065C333KAZ2A
DigiKeys varenummer
478-KGF31BR71H333KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
12065C333KAZ2A
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)