12065A102FA12A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 5.616
Datablad
Opgradering
KEMET
Opgradering
KEMET
1000 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
12065A102FA12A
DigiKeys varenummer
12065A102FA12A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
12065A102FA12A
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 50V NP0 1206
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
12065A102FA12A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)