12063C103JAZ2A
DigiKeys varenummer
478-KGF31BR71E103JTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
12063C103JAZ2A
Beskrivelse
CAP CER 0.01UF 25V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
12063C103JAZ2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)