12061C822KAT2A
DigiKeys varenummer
478-10866-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-10866-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-10866-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
12061C822KAT2A
Beskrivelse
CAP CER 8200PF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8200 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
12061C822KAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)