12061C105K4Z2A
DigiKeys varenummer
478-KAF31GR72A105KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAF31GR72A105KUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KAF31GR72A105KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
12061C105K4Z2A
Beskrivelse
CAP CER 1UF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,070" (1,78mm)